Szpital dziś - Nowoczesne noworodki

Nowoczesne noworodki

Nowosolski szpital przeprowadził gruntowny remont Oddziału Noworodków i Wcześniaków. Miejsce gdzie przebywają najmniejsi pacjenci zmieniło się nie do poznania, jest nowoczesne i funkcjonalne. Zostało wyposażone w wysokiej klasy sprzęt. Nowoczesne inkubatory oraz specjalistyczne aparaty umożliwiające leczenie zapewniają wzrost dostępności do świadczeń specjalistycznej opieki medycznej dla noworodków z niską masą urodzeniową. Profesjonalny sprzęt ma dziś swoje miejsce w odnowionych salach. Starannie zostały dobrane kolory ścian sal, w których przebywają nowonarodzone maluchy, jak i sal z inkubatorami. Dominują delikatne kolory pastelowe w odcieniach różu, błękitu i fioletu. Remont dobiegł już końca a cały oddział pachnie świeżością. Inwestycja została zrealizowana z środków własnych szpitala. Placówka prowadzi sukcesywne, etapowe modernizacje poszczególnych oddziałów, na miarę swoich możliwości finansowych. Oddział Noworodków i Wcześniaków był ostatnim, który wymagał tak gruntownych zmian. Placówce zależy na ciągłym podnoszeniu jakości świadczonych usług. Każda inwestycja przeprowadzana w nowosolskim szpitalu jest dopełnieniem wysokiej jakości świadczonych usług.