Biała sobota w poradni ginekologicznej

Nowosolski szpital zaprasza wszystkie panie do poradni K przy ul. Chałubińskiego 1, gdzie 29 września od godziny 9.00 do 14.00 w ramach Białej Soboty będą prowadzone konsultacje ginekologiczno-położnicze. Na kobiety czekać będą lekarze: dr Robert Zawrotniak, kierownik Oddziału Położniczo-Ginekologicznego, dr Andrzej Nonckiewicz, dr Igor Hatała, dr Juliusz Rzepka, dr Marek Bajon oraz położne. Podczas indywidualnych spotkań będzie można dowiedzieć się wszystkiego o ciąży patologicznej i powikłanej, poronieniach, porodach przedwczesnych i ciążach pozamacicznych. Lekarze odpowiedzą na pytania dotyczące chorób internistycznych i endokrynologicznych w ciąży, konflikcie serologicznym, toksoplazmozie, infekcji dróg moczowych. Poruszone zostaną tematy dotyczące nadciśnienia tętniczego i cukrzycy w ciąży, operacji wewnątrzmacicznych, badań genetycznych. Pacjentki otrzymają odpowiedź na zagadnienia dotyczące uroginekologii, operacji laparoskopowych usuwania guzów jajnika, mięśniaków macicy, leczenia chorób nowotworowych w ginekologii. Dowiedzą się także jak przygotować się do takich zabiegów. Lekarze udzielą wszelkich informacji na temat leczenia niepłodności. Jednocześnie do dyspozycji będą położne, które odpowiedzą na każde pytanie przyszłej mamy.

Szczegółowy program Białej Soboty znajduje się w załączniku.
Biała sobota - program do pobrania w wersji PDF >>>