Mamy najlepszą położną w regionie

Każda przyszła mama wie, jak ważną rolę przez cały okres ciąży odrywa położna. Kobiety dowiadują się od niej jak dobrze przygotować się do ciąży, o co zadbać, jakie zrobić badania, jak zapewnić sobie i dziecku najlepsze warunki. Położna nie tylko wspiera kobietę fachową radą, ale potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości związane z porodem oraz pomoże zmierzyć się ze strachem. Zadaniem położnej jest tak zadbać o przyszłą mamę, żeby czas ciąży mijał jej spokojnie i w poczuciu bezpieczeństwa. Pacjentki doceniły fachowość i oddanie położnej naszego szpitala Iwony Przyczyny. Pani Iwona została laureatem plebiscytu „Lubuski Hipokrates 2018” zajmując pierwsze miejsce w powiecie nowosolskim w kategorii położna. Wysoka ocena świadczy o zaufaniu pacjentek i potwierdza profesjonalizm naszej położnej.