Koncert kolęd i prezenty dla naszych dzieci

Uczniowie nowosolskiej Szkoły Podstawowej nr, 1 jak co roku odwiedzili naszych małych pacjentów. Podobne wizyty przygotowane przez „jedynkę” odbywają się już od siedmiu lat. Dla maluchów przebywających w szpitalu była to wielka niespodzianka. Goście zadbali o świątecznie przebrania. Najważniejszy był oczywiście idący na czele szedł św. Mikołaj. Na Oddział Dziecięcy trafiły zabawki, książki i płyty z bajkami. – To bardzo ładne prezenty, mamy nadzieję, że chorym dzieciom też się spodobają – mówią uczniowie. Wcześniej w szkole przez kilka tygodni trwała zbiórka, dzięki której zostały zgromadzone prezenty. Zanim doszło do wręczania podarunków odbył się koncert kolęd. Spotkanie w oddziałowej świetlicy przebiegało w przyjaznej i bożonarodzeniowej oprawie. Zadbał o to personel medyczny i nauczyciele, którzy towarzyszyli uczniom.