Lekarze naszego szpitala Lubuskimi Hipokratesami 2019

W tegorocznym plebiscycie Lubuski Hipokrates 2019 organizowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz Gazetę Lubuską czołowe miejsca zajęli lekarze nowosolskiego Szpitala. Hipokratesem Lubuskim w kategorii Chirurg Roku został doktor Adam Lipowski, na drugim miejscu uplasował się doktor Maciej Maniak. Obaj lekarze leczą pacjentów na Oddziale Chirurgii Naczyniowej WS SPZOZ w Nowej Soli. W kategorii Ginekolog Roku pierwsze miejsce zajął doktor Romuald Fedorczak dyżurujący w nowosolskim szpitalu, tuż za swoim kolegą znalazł się doktor Robert Zawrotniak, kierownik Działu Położniczo-Ginekologicznego naszej placówki. Pacjenci zdecydowali, że najlepszym kardiologiem w województwie i Hipokratesem Roku w tej specjalizacji został doktor Rafał Zimoląg z Oddziału Kardiologii nowosolskiego szpitala.
Zdaniem pacjentów nowosolscy lekarze zasługują na szczególne wyróżnienie za swój profesjonalizm, zaangażowanie oraz oddanie chorym.
Bardzo wysoka ocena przyznana przez pacjentów świadczy o dużym zaufaniu i wysokiej jakość świadczonych usług w szpitalu w Nowej Soli.
Poszczególne oddziały wojewódzkie NFZ organizują podobne konkursy w całym kraju. Każdego roku personel medyczny WS SPZOZ w Nowej Soli znajduje się w czołówce lubuskich pracowników służby zdrowia.