Planowe zabiegi i wizyty w poradniach zostaną przywrócone jak tylko sytuacja na to pozwoli

W tym trudnym czasie zagrożenia epidemicznego w kraju zwracamy się do naszych pacjentów z prośbą o wyrozumiałość i cierpliwość. Wizyty w poradniach specjalistycznych oraz "planowe" hospitalizacje odwołane z powodu zagrożenia koronawirusem zostaną ponownie wyznaczone. Personel medyczny telefonicznie poinformuje Pacjentów o nowych terminach najszybciej jak to możliwe. Obecna sytuacja w kraju uniemożliwia dzisiaj wyznaczenie wiążących terminów. Dlatego bardzo prosimy Pacjentów o nie przychodzenie do poradni i szpitala w celu ustalenia nowych terminów. Bezpośredni kontakt może stworzyć dla Pacjentów i ich rodzin zagrożenie w postaci zakażenia koronawirusem.