Zarząd powiatu docenia nasz Szpital

Zarząd powiatu docenia nasz Szpital

Organ założycielski docenił zaangażowanie pracowników Szpitala i podziękował za rok ciężkiej pracy. We wtorek, 29 grudnia starosta powiatu nowosolskiego Iwona Brzozowska wraz z członkiem zarządu powiatu Sylwią Wojtasik na ręce dyrekcji przekazały z tego tytułu podziękowania.
Powiat docenił, że dla pracowników medycznych naszego Szpitala był to wyjątkowo trudny rok. Od wielu miesięcy personel skupia się na walce z koronawirusem. W tych ciężkich warunkach medycy zapewniają opiekę pacjentom, pracując jednocześnie w reżimie sanitarnym.
Miniony rok to także intensywny proces przygotowawczy do audytu akredytacyjnego. W spełnienie ministerialnych standardów akredytacyjnych zaangażowała się cała załoga. Wysoki równorzędny szósty wynik w kraju, jeśli chodzi o ilość zdobytych punktów to efekt wytężonej pracy. Zauważony został znakomity poziom wysokospecjalistycznych świadczeń medycznych.
W najnowszym, listopadowym rankingu Rzeczpospolitej nasza placówka zalazła się w czołówce najlepszych szpitali w kraju. Jesteśmy najwyżej ocenianym lubuskim Szpitalem.