Szczepienie pracowników zewnętrznych podmiotów medycznych

Szczepienie pracowników zewnętrznych podmiotów medycznych

Dla zewnętrznych podmiotów medycznych, które w ramach grupy 0 zgłosiły do nowosolskiego szpitala tzw. węzłowego swoich pracowników do szczepień przeciwko COVID 19 został przygotowany punkt szczepień w budynku poradni specjalistycznej przy ul. Chałubińskiego 1. Każda zakwalifikowana z tej grupy osoba przychodząc na szczepienie ma mieć ze sobą wydrukowany i wypełniony: Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19. (kwestionariusz znajduje się w załączniku)
Na szczepienie bezwzględnie należy zgłosić się z ww. kwestionariuszem. O terminie szczepień swoich pracowników zewnętrzne podmioty medyczne będą informowane telefonicznie.
Jednocześnie przypominamy, że na stadionie miejskim przy ul. 1 Maja cały czas działa punkt wymazowy na COVID 19. Pacjenci ze skierowaniami proszeni są o zgłaszanie się od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.30 do 17.30 oraz w soboty i niedziele w godzinach od 10.00 do 12.00.

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 - Plik do pobrania w wersji PDF >>>